درباره ما

 همان طور که می دانید لزوم توسعه اقتصادی و پیشرفت شرکتهای داخلی منوط به هماهنگ بودن با پیشرفت صنعت و تکنولوژی روز دنیاست . از جمله این تکنولوژیها ، صنعت تجهیزات حفاظتی دوربین مداربسته و سیستم های ضبط بوده که با استفاده از آن دغدغه اصلی مدیران شرکتها برای بالا بردن اثربخشی و کارایی بیشتر پرسنل شرکت و همچنین حفظ و مراقبت از تجهیزات (مخصوصاً برای واحدهای تولیدی) مرتفع شده و مدیران با فراغ بیشتری می توانند به برنامه های توسعه ای خود بپردازند.

timthumb (3)

شرکت تارا الکترونیک راد با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مستمر در زمینهء تامین تجهیزات ، طراحی ، مشاوره و اجرای سیستمهای حفاظت الکترونیکی هم اکنون از گروه های تخصصی در شاخه های متنوع در این زمینه بهره می برد، بنحوی که در طی این سال ها با پشتکار پرسنل و تصمیم گیری درست مدیران در زمره معدود شرکت های رو به رشد و در حال توسعه قرار گرفته است و یکی از بزرگترین شرکت های توزیع کننده سیستم های حفاظتی و نظارتی در ایران می باشد.

یکی از اصول کلی این شرکت، سنجش فعالیت ها با معیارهای تعیین شده است. این امر سبب می شود تا انجام کلیه مراحل مرتبط با کار، در چهارچوب مشخص و صحیح صورت گیرد. تمامی بخش ها از فروش، نصب و خدمات تا پشتیبانی با معیارهای مرتبط تطبیق داده می شوند تا از انجام درست کلیه مراحل اطمینان حاصل شود.

شرکت تارا الکترونیک با دارا بودن کارشناسان ، تکنسین ها و نصابان مجرب و همچنین با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا ، افتخار این را دارد تا بهترین خدمات را به شما همکاران ، مشتریان و کارآموزان عزیز ارائه دهد.

نگاه تارا الکترونیک به سوی آینده است و برای رسیدن به هدف اصلی که همان رضایت مشتری می باشد همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی در کنار تیم و کادر مجرب و حرفه ای شبانه روز تلاش خواهیم کرد و اینکه فراگستر به دنبال بهترین هاست و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می داند.

توجه ما به کیفیت، امنیت، زیبایی کار و همچنین قیمت مناسب بوده و در این راستا تلاش زیادی میشود.

امیدواریم که با تجربه مفید کسب شده در این راه همیار و کارگشای شما عزیزان باشیم.

 در اقدامی جدید شما می توانید در بخش آموزش و مقالات به صورت رایگان از آخرین مقاله های مرتبط استفاده کرده و در صورت بروز هرگونه مشکل سوال خود را مطرح و جواب خود را در کوتاه ترین زمان ممکن بگیرید.

 

 

 

Share Button