مطالب سایت

آموزش تنظیمات مودم، DVR و اینترنت جهت انتقال تصویر

برای انتقال تصاویر اینترنتی یا تحت شبکه دوربین های مداربسته با دستگاه های DVR ابتدا وارد تنظیمات دستگاه DVR شوید و به دنبال قسمت  Network آن بگردید سپس در قسمت شبکه (Network) باید به دنبال قسمتی باشید که بتوانید آی پی IP دستگاه را ست کنید به این منطور ابتدا باید دستگاه را از حالت DHCP (اگر تیک خورده باشد آن را بردارید ) خارج کرده و به صورت دستی آی پی IP همرنج با آیپی IP شبکه به آن اختصاص دهیم .

انتقال تصویر دوربین مدار بسته از طریق اینترنت و شبکه

انتقال تصویر دوربین مدار بسته از طریق اینترنت و شبکه

اگر با آیپی IP آشنایی چندانی ندارید این مقاله در حد ابتدایی می تواند شما را با این سیستم آشنا سازد.

آشنایی با پیکر بندی ویندوز برای شبکه

معمولا آیپی های مودم های ADSL بر روی ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ ست شده و سایر کامپیوتر ها هم باید از این رنج استفاده کنند برای اینکه آیپی دستگاه مانیز هم رنج آیپی کامپیوتر ها باشد باید آی پی همانند ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱۰۰ (فقط قسمت آخر (یعنی ۱۰۰) متفاوت شود این عدد نیز اختیاری و مابین ۲ تا ۲۵۴ میباشد و نباید تکراری باشد).به دستگاه اختصاص دهید .

سپس در قسمتsub net 255.255.255.0 را وارد نمایید و در آخر در Defult Gate way آیپی مودم ADSL را وارد نمایید (که همان ۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ میباشد) دو قسمت دیگر باقی مانده است DNS ها این قسمت ها برای هر سرویس دهنده اینترنت (شرکتی که اینترنت پرسرعت خود را از آن تهیه کرده اید) متفاوت است و این قسمت ها را با تماس با شرکت از آنها دریافت کرده و بر روی دستگاه ست کنید ، هم اکنون باید پورت  برقراری ارتباط را تعیین کنید که این عدد نیز اختیاری است ولی بهتر است بر روی ۸۰۸۰ تنظیم شود که عمومیت دارد ( در صورتی که پورت ها را نمیشناسید بهتر است پورت بالا را بگذارید چون برخی از پورت های دیگر توسط سیستم استفاده میشوند بازه مابین ۰ تا ۶۵۵۳۵).(این عملیات همانند تنطیم آیپی کامپیوتر میباشد و تنها تفاوت آن با کامپیوتر شکل ظاهری آن است.

IP آیپی دوربین مداربسته

IP آیپی دوربین مداربسته

بعد از این مرحله باید مودم را برای برقراری ارتباط آماده کنیم ،قبل از هرچیر شما نیاز به یک آیپی ولید دارید که قبلا باید آن را از طریق شرکتی که اینترنت پرسرعت خود را تهیه کرده اید تهیه نمایید .

(از این قسمت می توان به عنوان آموزش کانفیگ مودم ADSL نیز استفاده کرد ) با وارد کردن آی پی مودم(۱۹۲٫۱۶۸٫۱٫۱ و یوزر نیم پسورد admin) در مرورگر خود (اینترنت اکسپلورر و یا فایر فاکس)وارد تنظیمات مودم خود شوید .

اگر مودم را بر روی Bright ست کرده اید(هر بار با کانکشن به صورت دستی کانکت میشدید) باید بر روی PPPOE تنطیم نمایید برای این کار بدنبال قسمتی به نام Advance setup(interface setup بگردید(این قسمت برای هر مودم متفاوت است و اگر می خواهید درست عمل کنید بهترین مورد دفترچه راهنمای  مودمتان خواهد بود ) و در قسمت Advance setup گزینه Wan را انتخاب نمایید (اگر یوزر نیم و پسوردی که با آن به اینترنت دسترسی پیدا میکردید را نمی دانید از ادامه مراحل دست بکشید و ابتدا یوزر نیم و پسوردی را که شرکت سرویس دهنده اینترنت به شما ارائه داده است را محیا کنید ) سپس تمام گزینه های موجود را انتخاب کرده (با تیک زدن موارد) و remove را بزئنید سپس گزینه add  را بزنید سپس گزینه Next را تا زمانی که به مرجله انتخاب پروتوکل برسید انتخاب کنید و سپس در مرحله انتخاب پروتوکل گزینه PPPOE را انتخاب کنید و کار را ادامه دهید هم اکنون از شما یوزر نیم و پسوردی که شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی ارائه کرده به همراه آیپی ولیدی که تهیه کرده اید درخواست می شود  (باید گزینه Use static IP address فعال باشد تا بتوانید آی پی را وارد کنید)بعد از وارد کردن این گزینه ها کار را ادامه دهید و Save /reboot  را انتخاب کنید .(به دلیل اینکه این قسمت مربوط به کانفیگ مودم میشود و هر مودم با دیگری متفاوت است اگر با دقت متن جداولی را که در مراحل کانفیگ مودم به شما نمایش داده میشوند را بخوانید میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید باز هم اشاره میکنم به این نکته که با مراجعه به دفتر چه راهنمای مودم بسیار راحت میتوانید مودم را کانفیگ کنید).

مرحله اول تنظیم مودم به پایان رسید و اکنون نوبت این است که تعیین کنیم که بسته های اینترنتی (درخواست شما برای مشاهده تصاویر از راه دور) که به آی پی که خریداری کرده اید ارسال میشوند چگونه با مودم ارتباط برقرار کنند .

برای این منظور ما از قسمت پورت فورواردینگ (Port forwarding) مودم استفاده میکنیم، با این روش به مودم می گوییم تمام بسته های در خواست صفحه وب را به دستگاه DVR انتقال دهد .

ابتدا از قسمت تنظیمات مودم (Advance setup) به دنبال گزینه Nat باشید .( در برخی از مودم ها همانند Samfony این گزینه با نام Virtual server آمده است) بعد از ورود به این قسمت با جدولی روبرو خواهید شدکه باید در آن آی پی DVR (که قبلا به آن اختصاص داده اید ) و پورتی که جهت برقراری ارتباط با آن را تعیین کرده اید را وارد کنید .

این قسمت از مودم هر چند شکل ظاهری متفاوتی را داردند ولی از لحاظ متون جدول همانند هم هستند برای همین من چند نمونه از تصاویر این قسمت را برای مثال قرار میدهم لزوما نباید شما از لحاظ شکل ظاهری به دنبال این گزینه ها باشید بلکه باید به دنبال گزینه های مشابه جدول باشید.

تنظیمات IP دستگاه DVR

تنظیمات IP دستگاه DVR

هم اکنون آی پی ولید را بر روی آیپی DVR انتقال دادیم (البته اگر با سیستم های تحت وب نیز آشنایی داشته باشید میتوانید از آیپی ولید استفاده های زیادی بکنید که در آینده به آنها اشاره خواهد شد ) و دستگاه آماده است.

مرحله سوم آماده کردن اینترنت اکسپلورر برای این کار است اکثر DVR ها فقط با نرم افزار اینترنت اکسپلورر Internet Explorer تحت اینترنت قابل مشاهده هستند (برای مشاهده تصاویر نیاز به Active دارید که این کامپوننت مختص اینترنت اکسپلورر میباشد) برای این منظور وارد تنظیمات اینترنت اکسپلورر شوید :

Tools > Internet option و یا از کنترل پنل به قسمت Internet Option بروید . سپس از تب Security همانند تصاویر اقدام کنید :

تنظیمات Internet Explorer

تنظیمات Internet Explorer

تنظیمات Internet Explorer قسمت دوم

تنظیمات Internet Explorer قسمت دوم

تنظیمات Internet Explorer قسمت سوم

تنظیمات Internet Explorer قسمت سوم

تنظیمات Internet Explorer جهت انتقال تصویر قسمت چهارم

تنظیمات Internet Explorer جهت انتقال تصویر قسمت چهارم

در اولین باری که آیپی IP ولید را (همراه با پورت به طور مثال ۱۹٫۱۱٫۵۱٫۱۶۶:۸۰۸۰) در مرور گر خود وارد میکنید یک نوار زرد رنگ بر در بالای صفحه نمایان میشود که با کلیک کردن بر روی آن گزینه های آن نمایان میشود از بین آنها گزینه Install  را انتخاب کنید تا کامپوننت مورد نظر بر روی مرورگر نصب شود (البته این امر ممکن است چند دقیقه به طول بیانجامد پس منتطر باشید تا پیغام نصب با موفقیت انجام شد را مشاهده کنید ) هم اکنون سیستم شما آماده دریافت تصاویر از DVR می باشد و میتوانید از تمام دنیا محل کار خود را زیر نظر داشته باشید .(البته با وارد کردن یوزر نیم و پسوردی که بر روی DVR ست کرده اید )

نکات زیر را به خاطر بسپارید

1 حتما از مرور گر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید .

2 تنظیمات مرور گر برای هر سیستم می بایست جداگانه انجام شود .

3 در برخی از دستگاه های DVR شما میبایست از قسمت تنظیمات و قسمت تنظیمات کاربری User account یوزری ایجاد نمایید که مجوز ارسال اطلاعات  را داشته باشد .

4 هر از چند گاهی نام کاربری و رمز عبور خود را تغییر دهید .

5 سرعت اینترنت مورد نیاز برای انتقال تصاویر باید بیشتر از ۵۱۲Kb باشد .

6 اکثر دستگاه ها یک یوزر به نام ادمین دارند بهتر است پسورد این یوزر را تغییر دهید ( هر دو آنها adminهستند)

7 دستگاه به بزرگ و کوچک بودن حروف نام کاربری و رمز عبور حساسیت دارد به این نکته نیز توجه داشته باشید ( میتوان به عنوان یک مورد امنیتی از آن استفاده کرد با قرار دادن پسوردی ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک بطور مثال tArAeLECtroNic)

8 نمی توان از طریق شبکه داخلی با وارد کردن آی پی ولید تصاویر را مشاهده کرد در اینصورت فقط به تنظیمات مودم دسترسی پیدا می کنید .

9 شما میتوانید یک پورت دیگر را بر روی آی پی مودم فوروارد کنید تا در صورت لزوم به تنظیمات مودم هم دسترسی داشته باشید .

10 اگر می خواهید فقط از طریق شبکه داخلی خود به دوربین های مداربسته دسترسی داشته باشید باید آیپی IP را که بر روی دستگاه ست کرده اید را وارد کنید و تنظیمات مرور گر را انجام داده و تصاویر را مشاهده کنید که مشخص است در صورت نیازی به آی پی ولید ندارید.

خلاصه
عنوان
آموزش تنظیمات مودم، DVR و اینترنت جهت انتقال تصویر
نویسنده
توضیحات
برای انتقال تصویر دوربین های مداربسته با دستگاه های DVR ابتدا وارد تنظیمات دستگاه DVR شوید و به دنبال قسمت Network آن بگردید سپس در قسمت شبکه (Network) باید به دنبال قسمتی باشید که بتوانید آی پی IP دستگاه را ست کنید
Share Button

موضوعات: آموزش ها, مقاله

یک نظر بگذارید (۱۲۷) ↓

126 نظرات

 1. نیما شهریور ۱۲, ۱۳۹۳

  واقعا دستت درد نکه خیلی دنبال مطلب کامل بودم که اینجا پیدا شد واقعا مرسی

  پاسخ
 2. نیما شهریور ۱۳, ۱۳۹۳

  سلام خدمت مدیر محترم سایت من یه سوال داشتم نمیدونستم باید کجا مطرح کنم دیگه اینجا پرسیدم اطلاعات دقیق میخوام اینکه فرق اصلی کارت دیوی ار با دستگاه دیوی ار چی هستش؟؟؟؟ مزایای هر کدوم نسبت به دیگری ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • مدیر سایت شرکت
   مدیر سایت شرکت شهریور ۱۴, ۱۳۹۳

    جهت ذخیره سازی تصویر دوربین مداربسته به روش های مختلفی میتوان عمل کرد . اما ممکن است راحت ترین روش ، که خرید یک دستگاه DVR برای دوربین های آنالوگ و یا NVR برایدوربین های دیجیتال است ، مقرون به صرفه نباشد . کارت دی وی آر اگر داخل یک دستگاه ذخیره ساز را باز کنید ، متوجه می شوید که از ترکیب یک کارت ذخیره ساز تصویر و یک کامپیوتر ساخته شده است. البته سیستم عامل هایی که برای دی وی آر های استند الون در نظر گرفته شده ویندوز نبوده و شاید این عمده ترین تفاوت یک ذخیره ساز مجزا با ذخیره ساز هایی که به صورت کارت در کامپیوتر قرار میگیرد ، باشد ولی از لحاظ قطعات سخت افزاری ، تفاوت چندانی با هم ندارند. بنا بر این اگر کامپیوتری دارید که در طول روز زیاد از آن استفاده نمیکنید و یا کلا” آنرا کنار گذاشته اید ، میتوانید با خرید یک کارت دی وی آر و قراردادن آن در مادر برد ، کامپیوتر خود را به یک دی وی آر تبدیل نمایید. شاید در بعضی موارد کارائی یک کارت از یک دستگاه مستقل ذخیره ساز بیشتر نیز باشد. از طرفی از لحاظ قیمت شاید نصف هزینه یک دی وی آر را بپردازید. البته معمولا برای تعداد کانال های بالا این مساله قابل حس تر است. مثلا یک دستگاه ذخیره ساز ۱۶ کانال با کیفیت از حدود یک میلیون تومان شروع می شود و تا حدود دو میلیون تومان نیز در بازار یافت می شود .در حالی که برای خرید پی سی کارت های ۱۶ کانال تقریبا می توانید نیمی از این مبلغ را بپردازید. البته برای کسانی که آشنایی زیادی با کامپیوتر ندارند و حوصله یادگیری کارکرد نرم افزار های جدید را ندارند ، باز هم همان دستگاه های مستقل را پیشنهاد میکنیم. به این علت که برای روشن کردن سیستم و یا راه اندازی اولیه براحتی و آسانی میتوان با دستگاه کار کرد ، همچنین برای ذخیره سازی فقط کافی است که کلید رکورد REC فشار داده شود . یا مثلا برای بازبینی تصویر کافی است ۲ تا ۳ مرحله انجام شود و شبیه به ویدئو های خانگی فیلم جلو و یا به عقب برود و یا سرعت پخش آن تغییر کند . در صورتی که شاید کار با کارت هایی که در کامپیوتر قرار میگیرد کمی پیچیده به نظر برسد.

   پاسخ
 3. محمد مهر ۱, ۱۳۹۳

  سلام. متشکرم از اطلاعات مفیدتون. سوال من این است که اگر بخواهیم تصاویر را بر روی موبایل خود ببینیم از چه نرم افزاری بهتر است استفاده کنیم و همچنین در نرم افزار یک قسمت که باید یک دستگاه بعنوان DVR معرفی کنیم باید IP VALID وارد کنیم یا IP DVR رو؟ متشکرم

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki دی ۱۶, ۱۳۹۳

   با سلام شما می توانید برنامه CMS را دانلود کنید

   پاسخ
 4. سارا مهر ۸, ۱۳۹۳

  باسلام وخسته نباشید ممنون از اطلاعات خوبتون ی سوال داشتم اینه که چطور میتونم تصویر dvr رو روی موبایلم ببینم با این اطلاعاتی که دادین؟

  پاسخ
  • koroshparsin بهمن ۱۰, ۱۳۹۵

   با درود از مطالب مفیدتان سپاسگزارم

   پاسخ
 5. آیان آذر ۱۶, ۱۳۹۳

  باسلام من یک نصاب مداربسته ام توی یکی از پروژه ها دوربین آنالوگم مشکلی برای تصاویر بوجوداومده که تاحالانتونستم حلش کنم رگه های خاکستری ازپایین صفحه به سمت بالاحرکت میکنه وبه صورت مقطعی چنددقیقه یکبارتصاویرپرش شدید دارندتوضیح اینکه کابل مصرفیRG59تمام مس متراژ۱۷۰مترمنبع تغذیه۱۲ولت۴۰آمپرتعداددوربین۵عددلوله استفاده شده گالوانیزه۵میباشدایرادازبرق واتصالات نیست لطفاراهنمایی کنید درصورت امکان جواب ایمیل شودباتشکر

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki دی ۱۶, ۱۳۹۳

   باسلام برای رفع مشکل می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۸۰۵۵۰۸ آقای مهندس ملکی بخش فنی تماس حاصل فرمائید

   پاسخ
  • مسعود بهمن ۳۰, ۱۳۹۳

   ۱-bnc پرسی استفاده نکن ۲- یه آداپتور کنارش بزارببین چطور میشه

   پاسخ
  • علی شهریور ۲۳, ۱۳۹۴

   دوست عزیز شما باید ببینی کابلها در مسیر کابل های فشار قوی نیست یا رابط نشده بااسکت اصلی ساختمان

   پاسخ
 6. بهروز دی ۱۳, ۱۳۹۳

  با عرض سلام من یک دستگاه دی وی آر ۴ کانال دارم که متاسفانه رمز گذاری شده و نمیتوانم تصاویر روی هارد رو ببینم و روی این دستگاه نام و نشان و اسم ندارد چطور امکان باز کردن رمز میباشد.در ضمن در قسمت ایمیل من این سایت ۱۹۸۴ فقط به فارسی زده میشود در صورتی که ایمیل من به انگلیسی میباشد.با تشکر

  پاسخ
  • رشید اسفند ۱۰, ۱۳۹۳

   سلام دوست عزیز شما باید باطری داخلی دستگاه دی وی آر رو ور داری تا رمزش پاک بشه .

   پاسخ
 7. حسین فلاح دی ۱۷, ۱۳۹۳

  سلام بنده دی وی آر را به مودم وصل کردم و با ای پی که توی مودم وتنظیمات دی وی ار ست کردم با وایرلس مودم از طریق لب تاب ای پی ست شده رو تو اینترنت اکسپلورر میزنم که به دی وی ار وصل شم وصل میشه ولی این پیغام خطا رو میده Please download the web DVR client plugin: web client plugin. چرا؟

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki دی ۲۳, ۱۳۹۳

   در اولین کانکشن می بایست اکتیواکس یا پلاگین مربوط به دی وی آر روی کامپیوتر مقصد نصب گردد.بر اساس راهنمای دستگاه خود اکتیواکس یا پلاگین مربوطه نصب گردد.

   پاسخ
 8. javad دی ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید از چی نرم افزاری استفاده کنم که روی همه ی دی وی آر ها مورد استفاده قرار بگیره ممنون میشم ادرس لینک مستقیمشو به ایمیلم بفرستید.در ضمن کاراتون حرف نداره۲۰ممنون.

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki دی ۲۳, ۱۳۹۳

   سلام ، نرم افزاری که با تمام دی وی آر های موجود در بازار کار کند وجود ندارد اما اکثر دی وی آر های H264 با CMS های یکسان کار میکنند .

   پاسخ
 9. محمدرضا اسفند ۱۰, ۱۳۹۳

  با سلام.میخواستم نحوه تنظیم ویندوز هشت رو واسه شبکه کردن با دستگاه دی وی آر برای من بگید.تنظیمات روی ویندوز هفت جواب میده و cms به دی وی آر وصل میشه ولی روی ویندوز هشت نمیتونه پیدا کنه.آی پی هم رنج میشه و تمام تنظیمات رعایت میشه ولی ظاهرا ویندوز ۸ یک قلق و ترفند خاص دیگری هم داره

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki خرداد ۷, ۱۳۹۴

   نر افزار دستگاه دی وی آر می بایست اکتیو اکس متناسب با ویندوز ۸ را داشته باشته باشد به عبارتی میبایست ویندوز ۸ را ساپورت کند

   پاسخ
 10. هادی اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴

  با تشکر از آموزش مفیدتون خدا خیرتون بده

  پاسخ
 11. امید ممشلی خرداد ۲۸, ۱۳۹۴

  با سلام من میخوام تصویر دوربین مدار بسته را از طریق وب سات مشاهده کنم اما نمیدونم چطور ، اگه ممکنه راهنمایم کنید با تشکر

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki تیر ۱۰, ۱۳۹۴

   برای انکار سخت افزار و نیازمندیهایی مطرح می باشد که در این مقال نمیگنجد..توصیه می شود مطالب آموزش را مجددا مطالعه نمایید

   پاسخ
 12. میلاد تیر ۱۲, ۱۳۹۴

  با سلام می خواستم بدونم که میشه تصاویر دریافتی از dvr را بدون اینترنت با مودم وایرلس ارسال کرد،مثلا من یک dvr دارم که به پورت شبکه یک مودم وایرلس دار وصل می کنم و سپس با لب تاپ به مودم وصل شم، این امکان وجود دارد؟

  پاسخ
 13. خبازی مرداد ۳, ۱۳۹۴

  با سلام و تشکر از مطالب مفیدتون من یه dvr رو با مودم ست کردم ولی وقتی میخوام توست ایکسپلویر توی اینترنت تصاویرو دریافت کنم یه پیغام میده که باید رنامه quick time نصب کنم ولی بعد از نصب بازم نمیتونم تصاویرو دریافت کنم و دوباره همون پیغامو میده علت چیه آیا ورژن خاصی از نرم افزارو میخواد

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مهر ۷, ۱۳۹۴

   تنظیمات IE را مجددا از لحاظ security تنظیم کنید.احتمالا مشکل در نصب Add-on quick time در اکسپلورر است و هربار مجددا اکسپلورر به این نرم افزار اعلام نیاز می کند.

   پاسخ
 14. داود شهریور ۳۱, ۱۳۹۴

  با سلام من یک دیوی ار دارم همه اتصالات درسته خودم نصب کردم تصویر بر روی شبکه دارم فقط مشکل اینجاست هی میخواد کویک تایم دانلود کنه . نمیزاره تصویر بگیرم و قتی تصویر میاد باز ریست میشه صفه

  پاسخ
 15. علی مهر ۱۷, ۱۳۹۴

  سلام ممنون از راهنمایی شما هموطن عزیز یه مشکل انتقال تصویر انجام شده میخوایم اینترنت هم از طریق همین آنتن ارسال کنیم.چطوری؟ ممنون

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مهر ۱۸, ۱۳۹۴

   متاسفانه اطلاعات سئوال شما کامل و گویا نمی باشد

   پاسخ
 16. مهدی مهر ۲۰, ۱۳۹۴

  با سلام من یک مشکل داشتم همه تنظیمات رو انجام دادم ولی وقتی ای پی شرکت رو تو اینترنت اکسپلورر وارد میکنم یه صفحه آبی میاد و دوربین هارو اصلا نشون نمیده میشه کمکم کنید

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آبان ۵, ۱۳۹۴

   سلام .احتمالا پلاگین لازم نصب نشده است.از نصب شدن اکتیواکس و پلاگین دی وی آر یر روی اکسپلورر اطمینان حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. afmb33 مهر ۲۳, ۱۳۹۴

  سلام مودم رو به DVR متصل کردم و تنظیمات DMZ رو فعال کردم الان با لپ تاپ از روی وای فای تصویر میگیرم ولی تصاویر را روی موبایل میخوام داشته باشم حتما (((((((((((((((((((((((البته بدون اینترنت روی شبکه داخلی میخوام))))))))))))))))))))) ممنون

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آبان ۵, ۱۳۹۴

   با سلام.معمولا !!! و احتمالا !!! نرم افزاری که شما بر روی گوشی جهت دیدن تصاویر استفاده میکنید قابلیت اتصال در شبکه داخلی را ندارد.

   پاسخ
 18. golam aziziyan مهر ۲۹, ۱۳۹۴

  باعرض سلام وخسته نباشیدبرادر عزیز آیا شما سی دی آموزشی که کامل باشه دارید اگردارید قیمت آنهارابه جی میل بنده بفرستید تاخریداری نموده واستفاده کنم اینجانب دوربین نصب می کنم می خواهم تعمیرات دوربین مدار بسته ونصب اینترنت ونصب دوربینهای دیگرراهم یادگرفته وقسمت باشه وسایل نصب از شما خریداری کرده به قیمت همکاری به ماداده وباز کار کنیم الان به لطفه خدا بیکار نیستم دوربین های آنالوگ نصب می کنم ضمنا قیمت دوربین آنالوگ هم داشتید لطفا بفرستید باتشکرات فراوان

  پاسخ
 19. پژمان آبان ۳, ۱۳۹۴

  سلام اقای ملکی بنده یه مشکل عجیب در ورود به سیستم از طریق اینترنت اکسپلورر دارم واون اینه که ای پی ولید را وارد میکنم پلاگین نصب میشود صفحه ی دی وی ار مربوطه میاد اما بعد از وارد کردن یوزر نیم و پسورد که صحیح میاشد ارور login failed میدهد

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آبان ۵, ۱۳۹۴

   سلام دوست عزیز، تنظیمات امنیتی اکسپلورر را چک کنید و از نصب اکتیو اکس مطمین شوید.

   پاسخ
 20. Ramin آبان ۴, ۱۳۹۴

  با سلام میخواستم اتقال تصویر انجام بدم روی لب تاب. اگه میشه لطفأ راهنمایی کنید درضمن الان روی گوشی تصویر گرفتم،

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آبان ۵, ۱۳۹۴

   با سلام . اگر از طریق آموزش سایت موفق نشده اید با کارشتاسان شرکت تماس بگیرید.

   پاسخ
 21. موسی بنی اسد آبان ۱۴, ۱۳۹۴

  با سلام اگر امکان دارد من فیلم آموزش نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته رابرای یک آدم مبتدی می خوام لطفا راهنماییم کنید خیلی ضروری نیاز دارم ممنون می شم منتظر تماس شما هستم آدرس ایمیل moosabaniasadm30@gmail.com

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آبان ۲۴, ۱۳۹۴

   با سلام متاسفانه فیلم با مضمون آموزش موجود نمی باشد.جهت راهنمایی با شرکت تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. احسان آذر ۸, ۱۳۹۴

  با سلام ممنون از اموزش مفیدتون یه سوال داشتم چطور میشه با داشتن NVR درون شبکه دامین انتقال تصویر انجام داد؟

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۱۸, ۱۳۹۴

   سلام.در مرحله اول می بایست تنظیمات مربوط به آدرس دهی (IP) دستگاه NVR خود را با توجه به Subnet دامین خود بدرستی انجام دهید به نحوی که در لایه فیزیکی شبکه شما ارتباط بین دستگاه و کلاینت های مورد نظر برقرار باشد..سپس از طریق وب ویور یا نرم افزار مختص NVR در سیستم مقصد تصاویر مورد نظر در شبکه داخلی انتقال دهید.

   پاسخ
 23. خشایار آذر ۹, ۱۳۹۴

  سلام وقتی در جای دیگر ip رو وارد میکنم به جای اتصال به مودم و تنظیماتش مستقیما به dvr و تصاویر متصل میشه.چه گزینه ای باید فعال بشه که اول به مودم وصل بشه و بتونم تنظیمات مودم رو با آی پی ولید تغییر بدم؟

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۱۸, ۱۳۹۴

   سلام.پورت Http دستگاه دی وی آور شما احتمالا ۸۰ است.در اینصورت آن را تغییر دهید.سپس از تنظیمات مدیریتی مودم (((( برای اینکار باید از شبکه داخلی به مودم وصل شوید)))) گزینه مربوط به wan services را بررسی و فعال نمایید

   پاسخ
 24. علی شیدائی آذر ۱۶, ۱۳۹۴

  با سلام خدمت دوستان عزیز راهنمای و کمک برای تنظیم مودم ( ZYxEL تک پورت ) برای انتقال تصویر با اینترنت میخواستم انتقال تصویر با مودم TP LINK انجام دادم ولی با مودم ZyXEL نمیتونم تنظیمات رو انجام بدم . ممنون میشم راهنمای کنید

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۱۸, ۱۳۹۴

   سلام در قسمت NAT و Port forwarding تنظیمات لازم را انجام دهید در صورت لزوم با توجه به مدل دقیق دستگاه خود تنظیمات (Manual) را از اینترنت دانلود نمایید

   پاسخ
 25. لیدا قدرت نژاد آذر ۲۴, ۱۳۹۴

  با سلام و تشکر بابت راهنمایی بسیار مفید شما من انتقال تصویر رو انجام دادم.شبکه داخلی هیچ مشکلی ندارم ولی از یه جای دیگه که میخوام تصویر ببینم IP Static رو که وارد میکنم داخل DVR میره ولی زمانی که روی دوربین کلیک میکنم مشکل Live Viwe Failed میده. من از اینترنت مبین نت با سرعت ۱۰۲۴ مگا بیت نامحدود استفاده کردم Dvr هایک ویژن هست. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki دی ۷, ۱۳۹۴

   با سلام ، تنظیمات مودم را چک بفرمایید.در عین حال پیغام خطای شما مفهوم نیست ولی زمانی که در شبکه داخلی تصویر دیده می شود و در محیط بیرون مشکل وجود دارد ، به مودم و مربوط است.

   پاسخ
   • ugd بهمن ۱۷, ۱۳۹۴

    از کجا وارد تنظیمات بشوم که رمز وایفای را عوض کنم

    پاسخ
 26. امیر دی ۲۰, ۱۳۹۴

  خیلی کار درستی انجام می دهید برای انتقال اطلاعات به دیگران

  پاسخ
 27. محمد دی ۲۳, ۱۳۹۴

  سلام. من یک روتر تی پی لینک رو به آنتن پاور بیم وصل کردم. آنتن در حالت pppoe هستش.و یک دستگاه nvr به روتر وصل شده. برای انتقال تصویر تنظیمات پورت فورواردینگ به چه صورتی باید انجام بشه؟ (ip استاتیک دارم و پورت Http دستگاه ۸۰ هستش با آی پی ۱۹۲٫۱۶۸٫۰٫۱۰۰)

  پاسخ
 28. بابک نقشی بهمن ۱۰, ۱۳۹۴

  با سلام من یک دی -وی- آر سامسونگ SRD-440 خریدم میخوام قبل از اینکه به اینترنت متصل شم اول از طریق لب تاپ تصویر را ببینم ، هر کاری میکنم موفق نمیشم با DVR برقرار میشه حتی به تنظیمات DVR هم از طریق لب تاپ و نرم افزار SmartViewerدسترسی پیدا میکنم و وضعیت دوربین های فعال و غیر فعال هم از طریق نرم افزار SmartViewer فابل مشاهده است لطفا بنده را راهنمایی کنید

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki بهمن ۱۳, ۱۳۹۴

   https://www.samsung-security.com/SAMSUNG/upload/Product_Specifications/SRD-440_UserManual.pdf

   پاسخ
 29. هیوا بهمن ۲۴, ۱۳۹۴

  سلام مرسی از مطالب مفیدتون . میخواستم بپرسم عدد مناسب برای پورتهای tcp-udp-http-rtsp چیه

  پاسخ
 30. سینا اسفند ۲, ۱۳۹۴

  من روی یک مودم tplink پورت فوروارد کردم و یه دستگاهه چینی که اسمش professional هست .تنظیمات شبکه رو درست تنظیم کردم… روی برنامه meyepro که میزنم میزنه login success ولی تصویر ها نمیاد و بعدش مینویسه no response …چیکار کنم ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه

  پاسخ
 31. Lord® اسفند ۱۱, ۱۳۹۴

  ممنون از پست کامل

  پاسخ
 32. هادی تیر ۳, ۱۳۹۵

  با سلام ، با تشکر از سایت خوبتون یه سوال از خدمتتون داشتم.من میخام هارد رو یطوری تنظیم کنم که بعد دو ماه که پر شد به صورت اتوماتیک فایل های قدیمیتر جایگزین فایل های جدید بشه . اگه راهنمایی کنید ممنونتان میشم با تشکر

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki تیر ۳, ۱۳۹۵

   با سلام و تشکر .بسته به نوع دستگاه دی وی آر .در قسمت تنظیمات عمومی و یا تنظیمات ضبط گزینه ای برای تنظیم حالت overwrite و یا آلارم وجود دارد.

   پاسخ
 33. Mtantany تیر ۲۴, ۱۳۹۵

  سلام با تشکر از مطلب خوبتون من دی وی ار رو به مودم با لن ول کردم ای پی و اینا هم دارم بعد موقعی که تو تنظیمات مودم میخام پورت های داخلی و خارجی رو وارد کنم ردیف اول رو مثل عکس میزارم هشتاد ولی بعدش یه ارور مثه زیر بهم نشون میده Since port 80 is used as HTTP remote access port, external port range [80-80] is invalid که میگه از وقتی پورت هشتاد برای ریمورت اکسس پورت استفاده شده ، پورت خارجی هشتاد تا هشتاد غیر قالب قبوله ، اگه میشه کمک کنید ممنون

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki شهریور ۱, ۱۳۹۵

   با سلام . شما می بایست از یک پورت دیگر که قبلا بر روی دستگاه دی وی آر شما تنظیم گردیده است استفاده کنید.در این راهنما از پورت پیش فرض استفاده شده که شما براحتی می توانید آن را تغییر دهید.

   پاسخ
   • darl shadow شهریور ۳۱, ۱۳۹۵

    سلام. منم دقیقا همین مشکلو دارم. میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟ من میخوام سایتم که با word press طراحی کردم رو روی اینترنت بذارم. اما واسه پورت ۸۰ همین پیغامو میده. به جای پورت ۸۰ چه پورتی میتونم وارد کنم؟

    پاسخ
 34. امیرحسین مرداد ۲, ۱۳۹۵

  سلام ممنون از اموزش ها

  پاسخ
 35. محمد یوسفیان مرداد ۹, ۱۳۹۵

  سلام و خسته نباشید. چطور میتونم انتقال تصویر را روی گوشی یه نفر دیگه قطع کنم . زمان نصب این کارو برای گوشی خودش انجام داد.

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki شهریور ۱, ۱۳۹۵

   با سلام.با تغییر کلمه عبور این کار را می توانید انجام دهید.

   پاسخ
 36. مجید آبان ۱۱, ۱۳۹۵

  واقعا کامل و مختصر و مفید بود موفق باشی

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۲, ۱۳۹۵

   خواهش میکنم .موفق باشید

   پاسخ
 37. خدیجه دی ۱, ۱۳۹۵

  با سلام وتشکر بابت مطلب مفیدتون.وقتی تنظیمات رو روی کامپیوتر انجام دادیم و صفحه اینترنت اکسپلورر رو باز کردیم و ip رو وارد کردیم دیگه تنظیماتی نیاز نیست؟یعنی هر کس ادرس ip رو داشته باشه میتونه تصویر رو ببینه؟و اینکه دی وی آر من جایی برای تغییر رمز نداره.روی admin و بدون رمز باز میشه.هر چی میگردم پیدا نمیکنم چرا؟؟؟و یک سوال دیگه ip valid با ادرس ip خود مود فرق داره؟آدرسی که توی تنظیمات مودم هست منظورمه.۸۱٫۲۸…..یه همچین چیزیه

  پاسخ
 38. سیدباقر دی ۲۳, ۱۳۹۵

  باعرض سلا خسته نباشید آی پی استاتیک که روی دستگاه ست میشه همزمان میشه با موبایل و پی سی یا بیشتر تصویر گرفت ؟ مچکرم از اطلاعات خوبتون

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki دی ۲۸, ۱۳۹۵

   با سلام در این مورد محدودیت نرم افزاری وجود ندارد و همزمان می توان بر روی چند دستگاه تصاویر را مشاهده نمود.تنها محدودیت موجود سرعت و پهنای باند اینترنت در محل نصب دی وی آر است

   پاسخ
 39. jamalforughi بهمن ۶, ۱۳۹۵

  با عرض سلام وخسته نباشد خدمت اقای ملکی من برای انتقال تصویر روی موبایل از مودم مبین نت استفاده کردم چون تو اون مکان خط تلفن ندارم سرعت مودم خیلی پائینه وقتی تو خود مکان ب همون مودم کانکت باشم تصویر خیلی عالیه ولی وقتی تو منزل یا جایی دیگه بخام مشاهده کنم تصویر لوگ میزنه مکث میکنه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم با تشکر از سایت خوبتون واقعا عالیه

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki بهمن ۹, ۱۳۹۵

   با سلام،کندی تصویر در خارج از محل نصب مودم و دی وی آر ارتباطی به تجهیزات شما نداردو صرفا مربوط به سرعت اینترنت است.وقتی شما در محل خود مودم هستید در حقیقت از بستر اینمترنت استفاده نمی کنید و در شبکه داخلی ارتباط برقرار شده است.سرعت اینترنت محل استفاده را بالا ببرید ضمن اینکه با توجه به منطقه پوشش وایمکس ممکن است سرعت اینترنت کند باشد.

   پاسخ
 40. میلاد بهمن ۱۴, ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشید در انتقال شبکه بر روی گوشی موبایل با p2p جهت اتصال DVR به مودم نیز باید پورت مودم رو بازم فوروارد کرد؟ یا صرفا با اتصال دستگاه DVR از طریق کابل شبکه به مودم اتصال DVR به اینترنت ممکن میشه؟

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki بهمن ۲۴, ۱۳۹۵

   با سلام در روش P2P نیازی به فروارد کردن مودم نیست

   پاسخ
 41. امید بهمن ۱۸, ۱۳۹۵

  سلام.تنظیمات رو اعمال کردم موفقیت امیز بود،اما تصویر رو تو گوشی نشون نمیده،میزنه succesfully ولی تصویر نمایان نمیشه،دلیلش چیه؟؟

  پاسخ
 42. نگار بهمن ۲۴, ۱۳۹۵

  باسلام و احترام خدمت شما دوست بزرگوار چطور میشه تشخیص داد روی مودم اینترنتی تنظیماتی صورت گرفته برای انتقال تصویر و اطلاعات در شرکتی که مشغول فعالیت هستم هیچ دوربین مدار بسته ای که با چشم قابل رویت باشه نصب نیست و از اینکه در معرض دوربین مخفی قرار داشته باشم برام آزار دهندست اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید از چه طریق میتونم تنظیمات مودمم رو چک کن تا مطمئن بشم وسیله ارتباطی دوربین مخفی نیست

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki فروردین ۱۴, ۱۳۹۶

   با سلام در قسمت port forwarding و یا NAT می توانید مشاهده نمایید آیا دستگاهی هست یا خیر که البته در صورت استفاده از P2p این امکان وجود ندارد.

   پاسخ
 43. علی اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶

  سلام .با تشکر فراوان.زکات علم رواج دادن آن است و شما این را درک کرده اید .خدا خیرتان دهد .

  پاسخ
 44. بهمن خرداد ۲۹, ۱۳۹۶

  سلام خیلی ممنون واقعا عالی بود تقریبا یک ماه بود که دنبال همچین مطلبی بود خیلی خیلی دستتون درد نکنه ببخشید من تمام این کارهارو انجام دادم مشکل من اینه که با نت سیمکارت تصاویر دوربین رو ندارم ولی وقتی گوشیرو به وای فای وصل میکنم تصاویر میاد مشکل از کجا میتونه باشه دستگاه دی وی ار رو هم با مبین نت و هم با ایرانسل وص کردم بازم همین داستانه

  پاسخ
 45. پژمان تیر ۱۷, ۱۳۹۶

  سلام..بنده برای انتقال تصویر به روش p2pدستگاه رو به مودم وصل کردم و انلاینه..تنظیمات روی اپلیکیشن رو هم انجام دادم اما تصویر بالا نمیاد.ایا در مودم هم باید تنظیماتی انجام بدم…

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مرداد ۳۱, ۱۳۹۶

   با سلام،خیر شما در روش P2P نیاز به تنظیم مودم ندارید تنظیمات اینترنت دستگاه دی وی آر و گوشی رابررسی نمایید

   پاسخ
 46. Abolfazl شهریور ۱۷, ۱۳۹۶

  با سلام و خسته نباشید ببخشید من این نرم افزار رو راه اندازی کردم برای مغازمون وقتی تو مغازه ام و به وای فای مغازه وصلم تصویرها میاد تو گوشیم ولی اگه بخوام با اینترنت خودم یا وای فای دیگه برم نمیاد درضمن اینترنتمم پرسرعته فور جی هم هست ولی نمیاد اگه میشه راهنمایی کنین

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki شهریور ۲۵, ۱۳۹۶

   سلام شما تحت همون شبکه دارین انتقال میگیرین ، وقتی نرم افزار رو نصب میکنید باید واسه خودتون اکانت بسازین ، اگه اشتباه نکنم شما از طریق Local توی نرم افزار موبایلتون لاگین کردین ، میتونه واسه همین باشه

   پاسخ
 47. محسن مهر ۴, ۱۳۹۶

  با سلام بنده وقتی dvr را به شبکه اینترنت و مودم وصل میکنم دستگاه شروع به ریست کردن میکند اما وقتی کابل lan را از مودم یا dvrجدا میکنم دستگاهdvrبطور صحیح و کامل کار میکند.

  پاسخ
 48. حسین مهر ۱۱, ۱۳۹۶

  سلام با اجرای همه دستور العمل ها enable NPAPI را خطا میدهد. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 49. ali مهر ۱۴, ۱۳۹۶

  باسلام از مدیر سایت ببخشید یه سوال داشتم میخوام بدونم برای انلاین دیدن دوربین بر روی گوشی باید تو این ماجرا کامپیوتر لازم است یعنی باید وصل به دستگاه باشد

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مهر ۱۷, ۱۳۹۶

   سلام ، اینکه کامپیوتر باشه اجباری نیست ، شما به مودمی نیاز دارین که از پورت شبکه یک کابل به DVR وصل کنید ، اگه دی وی آر از دی وی آر های جدید باشه میتونین از طریق P2P و بدون نیاز به IPStatic و تنظیمات مودم تصویر بگیرین اما اگه غیر این باشه برای تنظیمات مودم به کامپیوتر نیاز دارین

   پاسخ
 50. Kevin مهر ۲۱, ۱۳۹۶

  سلام اکر در شبکه یک مودم و یک روتر داشته باشم و dvr به روتر وصل کرده باشم در قسمت defalt get way در dvr باید getway مودم بدم یا روتر؟ ممنون

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مهر ۲۵, ۱۳۹۶

   باید همون گیت وی روتر رو بدین

   پاسخ
 51. مصطفی لوتوس آبان ۳, ۱۳۹۶

  سلام میخواستم بدونم برای دریافت تصویر از مودم روی کامبیوتر با اینکه تنظیمات activ x انجام شده بازهم تصویر نمیاد و خط hdd هم بر و آبی میشه . سیستم ویندوز سون ولی کارت گرافیکی بالایی نداره. لطفا راهنمایی کنید مرسی

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۲۳, ۱۳۹۶

   ممکنه مشکل از کارت گرافیک باشه ، اما احتمالش کمه ، شما بررسی کنید درایور کارت گرافیک آخرین ورژن باشه و اینکه از طریق نرم افزار CMS هم انتقال رو چک کنید.

   پاسخ
 52. Hesam آبان ۹, ۱۳۹۶

  یه سوال اگه نیاز ب مودم نداشته باشیم یعنی وصل نکنیم فقط موقعی ک نیاز هست کابل را ب پورت دستگاه نصب کنیم مثال تا بتوانیم تصاویر ضبط شده را ب صورت انلاین روی گوشی موبایل ببینیم اشکاری دارد یا تو ضبط کردن مشکل ب وجود میاد

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۲۳, ۱۳۹۶

   متوجه نشدم اما اگه منظورتون اینکه که وقتی دستگاه در حال کاره شما آنلاین از طریق موبایل تصاویر رو ببینید ، خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد

   پاسخ
 53. Hesam آبان ۹, ۱۳۹۶

  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
 54. قالیشویی تهران آبان ۹, ۱۳۹۶

  ممنونم از اطلاعات مفیدتون دنبال یه نصاب خوب میگردم برا نصب مودم و انتقال تصاویر به گوشیم اگر امکانشو دارید کمکی بکنید با سپاس

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۲۳, ۱۳۹۶

   سلام میتونین با شرکت تماس بگیرین همکارانم راهنماییتون میکنن

   پاسخ
 55. فرهاد آبان ۲۳, ۱۳۹۶

  سلام از طریق p2p انتقال تصویر انجام دادم ولی فقط با همون مودم تصاویر بالا میاد.از خونه که میخوام چک کنم تصاویر بالا نمیاد. در ضمن اکانت هم ساختم تو نرم افزار و با اکانت وارد شدم

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۲۳, ۱۳۹۶

   اکانتی که ساختین رو حالت Local بوده فک میکنم

   پاسخ
 56. حامد دی ۸, ۱۳۹۶

  سلام وقت بخیر dvr hivision مدل hv-hd1640N داخل شبکه دارم که NAT روی utm kerio براش ست کردم (پورت ۵۴۵۴ و ۸۰۸۰(Web Port) NAT کردم) و از بیرون شبکه با ip استاتیک روی IE تصویر می گیرم . ولی روی گوشی با hivision viewer و روی سیستم با CMS با خظای Connction Faild مواجه می شم. DDNS هم روی dvr در حالت off است . ممنون میشم راهنمایی کنید متشکرم

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki بهمن ۱۲, ۱۳۹۶

   با سلام احتمالا برای پورت موبایل و کامند TCP هنوز مشکل دارد .NAT را بصورت فول پورت انجام دهید.گاهی اوقات نیز ورژن مناسب نرم افزار موبایل و نیز CMS می بایست چک شود.

   پاسخ
 57. محمد دی ۱۸, ۱۳۹۶

  سلام میخام انتقال تصویر بدم تست گت وی شبکه دی وی آر ارور میده .همه مراحل تنظیم دی وی آر و مودم رو انجام دادم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki بهمن ۱۲, ۱۳۹۶

   با سلام تنظیمات DNS را چک نمایید و یکبار با dns4.2.2.4 چک بفرمایید

   پاسخ
 58. Reza اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷

  سلام میخواستم بدونم برای اتصال مودم به دی وی آر بجز کابل شبکه چه راههای دیگه ای هست چون امکان کابل کشی از مودم به دی وی آر نیست و‌آیا در صورت نیاز شرکت شما انجام میده اینکارو برامون؟

  پاسخ
 59. قالیشویی اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷

  باتشکر از مطلبتون استفاده کردم. موفق باشید

  پاسخ
 60. امین خرداد ۱۲, ۱۳۹۷

  سلام Dvr به اینترنت وصل نمی شود تو رو خدا کمکم کنید دستگاه دی وی ار از H.264 X ومدلPl.ahd3008هستش مودم رو وصل کردم ولی نمی دونم چگونه تو قسمت شبکه چه ‌ایپی بگ‌‌ذ رم

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مرداد ۱, ۱۳۹۷

   سلام ، کابل شبکه که وصل میکنید ، پشت دستگاه چک کنید که چراغ شبکه روشن باشه ، برای آی پی دادن به دستگاه هم باید یه آی پی که تو رنج آی پی های شبکه شما باشه به دستگاه بدید

   پاسخ
 61. حمید تیر ۳, ۱۳۹۷

  سلام.بابت سایت خوبتون ممنون. من یه مشکل باسیستم دارم درشبکه داخلی اگه دی وی آر وصل بشه اینترنتم قطع میشه واگه بخوام اینترنت رووصل کنم تصویرم میپره. میشه لطفا راهنمایی کنید البته اینترنت روهمون دستگاه فقط قطع میشه وباگوشی وصل هست.آی پی دستگاه دستی واردشده وثابته ممنون

  پاسخ
 62. لیلاجعفری مرداد ۹, ۱۳۹۷

  سلام ساختمان ما مجهز ب دوربین مداربسته است و از طریق انتن مرکزی در تلوزیون قابل مشاهده است متاسفانه ما نتونستیم تنظیمات کانال رو برای ledسامسونگ جهت مشاهده تصاویر دوربین انجام بدیم

  پاسخ
 63. خدابخشی مرداد ۲۴, ۱۳۹۷

  سلام چند روزه روی گوشی با دیتا و بیرون از شبکه نمیتونم بیارم تصویر رو و حتما باید با وایفا که تو شبکه است و گوشی هم بهش وصل کانکت بشم به نظرتون مشکل از چیه

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آبان ۲۱, ۱۳۹۷

   تنظیمات نرم افزار انتقال تصویر رو چک بفرمایید در غیر انصورت سرور پی تو پی شما موقتا و یا به دلیلی جوابگو نیست

   پاسخ
 64. حسن آذر ۷, ۱۳۹۷

  سلام من دوربینو با کابل لن به مودم وصل کردم بعد تنظیمات dmz رو انجام دادم ولی اصلا ای پی رو که میدم نمیشناسه تمام مراحلم یکی یکی انجام دادم ولی نمیدونم چرا نمیاد میشه راهنماییم کنید کجای کارم مشکل داشته؟ مدل دی وی ارم sesco است .

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۱۴, ۱۳۹۷

   داخل تنظیمات مودمتون نگاه کنید ببینید قابلیت Port Forwarding هست یا نه ، بعضی وقتا فقط DMZ جواب نمیده ، بعد فرمودین دوربین رو به مودم وصل کردین ؟ دوربین رو به دستگاه دی وی آر وصل کنید ، باید دی وی آر رو به مودم وصل کنید و آی پی دی وی آر رو روی مودم فروارد کنید.

   پاسخ
 65. حسین آذر ۱۸, ۱۳۹۷

  باسلام من یک دستگاه dvrسیماران با ۴ دوربین نصب کردم وبا گوشی موبایل تصاویر را میدیدم بعدازدو سه روز تصویر توسط گوشی قطع شده و آلارم نت ورک ارور میده .دسترسی به dvrندارم چون تو باغ در دوردست هست به نظر شما مشکل چیه؟

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۱۹, ۱۳۹۷

   سلام ، احتمال اینکه مشکل از مبدا باشه خیلی زیاده ، غیر از اون ممکنه از سرور های خود نرم افزار هم باشه که اون معمولا به صورت موقتی هستش و بعد چند روز درست میشه ، به احتمال خیلی زیاد مشکل از همونجایی هستش که دی وی آر نصبه

   پاسخ
 66. حبیب دی ۲۲, ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید جناب ملکی ممنونم بخاطر سایت مفیدتون… یه مشکل داشتم برای انتقال تصویر نرم افزار نصب کردم کابل شبکه رو هم وصل کردم به دی وی ار از تو دی وی ار هم کدرو برای کوشی اسکن کردم ولی برا اتصال میزنه ذستگاه به اینترنت متصل نیست مشکل کجاست

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki دی ۲۴, ۱۳۹۷

   سلام ، این شرایط ممکنه مربوط به سرور خود نرم افزاری باشه که دارید ازش استفاده میکنید ، معمولا این قطعی های مقطعی توی سرورا هست ، پیشنهاد میشه برای انتقال تصاویر از آی پی استاتیک استفاده کنید.

   پاسخ
 67. علی دی ۲۷, ۱۳۹۷

  سلام ، خسته نباشید سیستم دوربین مداربسته داخل مغازه دارم که چندسال پیش نصب کردم ، مدت کوتاهیه که بدون اینکه تصاویردوربین رو از راه دور ببینم ، دائم درحال مصرف اینترنت هست ، اتصال دستگاه با کابل لن هستش ، به محض اینکه کابل لن دستگاه dvr از مودم جدا میکنم ، مصرف اینترنتم صفر میشه ، اما وقتی کابل لن وصل میشه در ۲۴ ساعت نزدیک به ۵ تا ۶ گیگ مصرف اینترنت دارم.مطمئن هستم که این مصرف مربوط به سیستم دوربین مداربسته هستش اگه ممکنه راهنماییم کنید . ممنون

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki بهمن ۱, ۱۳۹۷

   سلام ، این مساله که دائم در حال ارسال باشه روی انتقال از طریق P2P ممکنه شدنی باشه ، اما اگه انتقال از طریق IP Static باشه نباید اینطوری باشه ، شما میتونید بابت اینکه حجم کمتری مصرف بشه بابت انتقال از مد Sub Stream استفاده بکنید به جای Main Stream

   پاسخ
 68. حسین بهمن ۱۶, ۱۳۹۷

  سلام من دی وی ار رو فرمت کردم دیگه انتقال تصویر روی موبایل رو ندارم البته با همون مودمی که دیوار بهش متصل هست تصویر دارم با نت گوشی وای فای دیگه ندارم

  پاسخ
  • حسین بهمن ۱۶, ۱۳۹۷

   جناب ملکی اگر میشه لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم ازتون

   پاسخ
   • Mostafa Maleki
    Mostafa Maleki بهمن ۲۴, ۱۳۹۷

    سلام ، شما روش انتقال تصویرتون P2P هستش یا از طریق IP Static ، اگه P2P باشه به احتمال خیلی زیاد این قطعی مربوط به سرور P2P میشه ، در مورد P2P هم بگم خدمتتون که شما با اسکن QRCode دی وی آر رو روی نرم افزار داخل گوشی اضافه میکنید بدون اینکه نیاز باشه روی مودمتون تنظیماتی انجام بدید.

    پاسخ
 69. یوسف شهریور ۷, ۱۳۹۸

  سلام جناب من برنامه qmEye رو رو گشیم نصب کردم اما از ۴ دوربین فقط یکی رو میاره چیکار کنم؟

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مهر ۴, ۱۳۹۸

   سلام متاسفانه با این برنامه کار نکردم اما اینکه از ۴ تا دوربین فقط یکی میاد تست کنید که آیا تک تک هم همین حالت هستش یا نه ؟ اگه تک تک دوربینا تصویرشون اومد میتونه مشکل از سرعت اینترنت باشه

   پاسخ
 70. Shadman مهر ۱۶, ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید یه سوال داشتم . چه جوری میشه دی وی آر رو به مودم وصل کرد ولی مودم ir هستش

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki مهر ۱۶, ۱۳۹۸

   سلام سلامت باشید ، دی وی آر از طریق کابل شبکه یا دانگل آداپتور وای-فای به مودم وصل میشه ولی این که فرمودین مودم IR هستش رو متوجه نمیشم متاسفانه

   پاسخ
   • Shadman مهر ۱۷, ۱۳۹۸

    خسته نباشید ممنون از پاسخگوی شما . منظور من این هستش که مودم خط اینترانت هستش فقط به سایت های ایرانی وصل میشه .

    پاسخ
 71. علی آذر ۱۳, ۱۳۹۸

  سلام دیوی آر من آی تی آر هست و الان رو نرم افزار گوشی خطای no forwarding server رو میده

  پاسخ
  • Mostafa Maleki
   Mostafa Maleki آذر ۱۶, ۱۳۹۸

   سلام خوبین شما ؟ تنظیمات مودمتون رو بررسی کنین ممکنه مربوط به تنظیمات فرواردینگ باشه

   پاسخ

یک نظر بگذارید